ZUŠkapel 2013 – INFO

4. ročník festivalu ZUŠkapel 2013

—————>> FOTOGALERIE ZDE <<———————

Děkujeme sponzorům a partnerům =>

tmb  logo_kraj  ZŠ Třebechovice p/O  kastt  cmi-plaza  hng1  ctyrka  Rodičovské centrum Domeček  Gastro Lucie  Domácí cukrárna


Třebechovické muzeum betlémů, Královehradecká kraj, ZŠ Třebechovice pod Orebem, ZUŠ Třebechovice pod Orebem,

soukromý hudební klub Čtyřka, firma KASTT, CMI Plaza, HNG – Czech s.r.o., catering Gastro Lucie, Rodičovské centrum Domeček, Domácí cukrárna

—————————————————————————————————————–

Letošní 1. celostátní soutěž předčila naše očekávání! Tolik kvalitní hudby na jednom místě jsme dlouho neslyšeli! Nakonec si zasoutěžilo 6 kapel, a jak už několikrát padlo na místě – ačkoliv proběhla soutěž – byli pro nás vítězové všichni! Hlavní myšlenkou bylo setkat se s ostatními mladými muzikanty, inspirovat se, pobavit a užít si festival!

Přesto musím zmínit jeden výrazný talent, který se nám na ZUŠkapelu objevil a také právem získal 1. místo – kapela JAM DEFECT z Náchoda. Tito mladí muzikanti předvedli neskutečný talent a pokoru a překvapili nás rafinovanými aranžemi, vlastní tvorbou, nadhledem a inteligentním humorem.

http://bandzone.cz/jamdefect

https://www.facebook.com/pages/Jam-Defect/268367077616

2. místo získala kapela MUSIC STARS BAND. Tato obrovská multiinstrumentální parta ze Sezimova Ústí předvedla skvělé výkony a zdálo se, že si mohli libovolně měnit nástroje, aniž by jejich hudba ztratila na kvalitě.

https://www.facebook.com/skupinamusicstarsband

3. místo si vybojovala kapela NEZBAND z Hlinska, kteří si zahráli i v neděli. NezbanD je instrumentální talentovaná parta mladých kluků, z nichž většina patří do jedné muzikantské rodiny. Kluci předvedli talent ve svých komplikovaných aranžích.

http://bandzone.cz/nezband

https://www.facebook.com/pages/NezbanD/102929559785105?fref=ts

Další kapely, které nám zajistili skvělý sobotní zážitek, byli KOLBAND ze Sokolova. Tito muzikanti patřili zřejmě mezi nejmladší účastníky a na svůj věk předvedli neuvěřitelné výkony a talent. Zaujalo nás jejich pozitivní a profesionální vystupování. A dále nás překvapili a pobavili (jen v dobrém slova smyslu:) dvě kapely z Dobříše –  WOCATIES BAND a THE NEWS. Tahle veselá parta předvedla také úžasné výkony a nevyčerpatelnou energii.

Moc všem děkujeme, každá kapela měla svou kvalitu a rádi je všechny pozveme příště. Bude to pro nás čest!

Děkujeme a příště snad na viděnou a hlavně na slyšenou.

Martina

—————————————————————————
Děkujeme i skvělým kapelám z pátku: PEL-MEL je naše festivalová stálice a nesmí na ZUŠkapelu chybět Elektroshock se u nás objevil v loňském roce a byli úžasní jako vždy. O večerní rockovou zábavu se postarala TEREZA KRADLA, kapela BUĎ FIT a další stálice Etavíra. V sobotu se někteří z Etavíry převlékli do rockovějšího kabátu a předvedli nám se SYROVÁTKA Bandem rock a rock´n´rollové pecky. Po nich dojeli rockovou sobotu místní rockeři z Tarantule. Neděle byla velmi vydařená,  i přes změny v programu. Slyšela jsme opět soutěžní kapelu NezbanD a velký pardubický orchestr JAZZ BAND Jindřicha Pavlíka a sympatickou partu Odmocnina z Pomeranče z  Broumova. Všem patří velké díky!
———————————————————————————————————-
PŘEDSTAVUJEME VÁM PROGRAM 4. ročníku FESTIVALU ZUŠkapel 2013 =>

plakat2003_final_fcb

——————————————————————————————————————-
Tak a je to tady! HLASOVÁNÍ UKONČENO!

Máme obrovskou radost, že má ZUŠkapel takový ohlas.

Tady máme vítězné kapely, které si zasoutěží na festivalu ZUŠkapel 14.9. 2013!

soutez

Výsledky hlasování „poloprofesionálních“ kapel

Zveřejňujeme také DIVOKOU KARTU!

GRATULUJEME!

soutez_profi

——————————————————————————————————————-
POZOOOR!
 20. 5. KONČÍ HLASOVÁNÍ !!!
Jste úžasní, děkujeme za projevený zájem! Jsme rádi, že všechny ty skvělé kapely chcete podpořit a zároveň tak i náš festival. Těšíme se na výsledky.  ALE POZOR! ŠANCI MAJÍ I DALŠÍ KAPELY! Mezi kapelami jsou některé „poloprofesionální“, ve kterých hrají učitelé. Tyto kapely (pokud se umístí) budou mít možnost zahrát si, ale nebudou zařazeni do soutěže. Tedy nevěšte hlavu, pokud nebudete mezi prvními 8, protože i tak máte šanci dostat se mezi účinkující.

——————————————————————————————————————-

HLASOVÁNÍ SPUŠTĚNO !

Poslouchejte, lajkujte, sdílejte, komentujte a podpořte vaši oblíbenou kapelu na facebooku:

https://www.facebook.com/pages/ZU%C5%A0kapel/137774826281412

——————————————————————————————————————

Uzavírka přihlášek se nám blíží a my máme kolem 25 kapel a máme ze všech obrovskou radost! Jsou úžasné a už teď mi je líto, že se k nám všechny nevejdou. Můžete se těšit na opravdu multižánrový a multivěkový výběr. Navíc se nám přihlásily kapely ze všech koutů Česka. Od května spouštíme hlasování  na facebooku!

——————————————————————————————————————

Ahoooj,

tak přihlášky se nám pomalu schází. Rozhodli jsme se, že vám dáme ještě čas a PRODLUŽUJEME termín odevzdání PŘIHLÁŠEK o měsíc, na 30. 4. !!! Hlasování proběhne od 1.5. 2013.

Už teď se nám sešly zajímavé kousky a moc se na ně těšíme naživo!

———————————————————————————————————————

Ahoj muzikanti,

jaro se blíží a my neleníme a začínáme plánovat 4. ročník festivalu ZUŠkapel 2013! Letošní ročník bude výjimečný hlavně v tom, že připravujeme celostátní soutěž kapel, bandů, zpěváků či různých uskupení žáků ZUŠ!! Další novinkou je 3 denní festival (na tomto počtu by se měl doufejme zastavit 🙂

Už teď vám můžeme slíbit více kapel, více zábavy, více občerstvení, více programu pro rodiny s dětmi!

Moc se na Vás těšíme!